Esprital 30 skutki uboczne, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Esprital 30 skutki uboczne.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Esprital 30 skutki uboczne i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Esprital. Pamiętaj również sprawdzić ceny Esprital bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Esprital 30 skutki uboczne

Esprital 30 skutki uboczne:

Zaburzenia krwi i układu chłonnego: (rzadkie) ostre zahamowanie czynności szpiku kostnego (eozynofilia, granulocytopenia, agranulocytoza, niedokrwistość aplastyczna, trombocytopenia). Zaburzenia metabolizmu i odżywiania: (częste) zwiększenie apetytu i zwiększenie masy ciała. Zaburzenia psychiczne: (rzadkie) koszmary senne, mania, pobudzenie, splątanie, omamy, lęk, bezsenność. Zaburzenia układu nerwowego: (częste) senność (która może prowadzić do pogorszenia koncentracji), występująca zwykle w kilku pierwszych tyg. leczenia (nota bene zmniejszenie dawki zwykle nie prowadzi do zmniejszenia działania sedatywnego natomiast może osłabić skuteczność działania przeciwdepresyjnego), zawroty głowy, bóle głowy; (rzadkie) drgawki (napady padaczkowe), drżenie,mioklonie, parestezje, zespół niespokojnych nóg. Zaburzenia naczyń: (rzadkie) niedociśnienie (ortostatyczne) lub omdlenia. Zaburzenia żołądkowo-jelitowe: (niezbyt częste) nudności; (rzadkie) suchość w ustach, biegunka. Zaburzenia wątroby i dróg żółciowych: (rzadkie) zwiększenie aktywności aminotransferaz w surowicy. Zaburzenia skóry i tkanki podskórnej: (rzadkie) wysypka. Zaburzeni mięśniowo-szkieletowe, tkanki łącznej i kości: (rzadkie) bóle stawów lub bóle mięśni. Zaburzenia ogólne i stany w miejscu podania: (częste) uogólnione lub miejscowe obrzęki z towarzyszącym zwiększeniem masy ciała.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Esprital 30 skutki uboczne, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Esprital?

Szukasz gdzie można kupić Esprital?

Oto lista aptek i sklepów z Esprital:

Cena Esprital

Chcesz poznać szczegółowe ceny Esprital?

Forum Esprital

Lista pytań na forum o Esprital:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Esprital 30 skutki uboczne.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *