Chlorprothixen przeciwskazania, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Chlorprothixen przeciwskazania.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Chlorprothixen przeciwskazania i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Chlorprothixen. Pamiętaj również sprawdzić ceny Chlorprothixen bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Chlorprothixen przeciwskazania

Chlorprothixen przeciwskazania:

Nie wolno stosować leku w przypadkach nadwrażliwości na substancję aktywną lub substancje pomocnicze zawarte w preparacie, w przypadkach upośledzonej hematopoezy, depresji OUN (m.in. w zatruciu lekami i alkoholem), w zapaści krążeniowej i głębokiej śpiączce. W niektórych stanach chorobowych należy zachować szczególną ostrożność w czasie stosowania chloprothiksenu. Z tego powodu pacjent powinien poinformować lekarza o wszystkich swoich chorobach. Należy starannie rozważyć zastosowanie leku u pacjentów z padaczką, parkinsonizmem, niedorozwojem umysłowym, u osób nadużywających alkoholu i leków o sedatywnym działaniu na OUN, u chorych na serce, u pacjentów z ciężką niewydolnością nerek i wątroby, z upośledzeniem hematopoezy, z chorobami płuc, przerostem prostaty, jaskrą, miastenią, cukrzycą oraz u chorych narażonych na działanie ekstremalnych temperatur a także u pacjentów w podeszłym wieku. Leku nie stosuje się u dzieci poniżej 12 rż.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Chlorprothixen przeciwskazania, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Chlorprothixen

Sprawdź komentarze opinie o Chlorprothixen:

Gdzie kupić Chlorprothixen?

Szukasz gdzie można kupić Chlorprothixen?

Oto lista aptek i sklepów z Chlorprothixen:

Cena Chlorprothixen

Chcesz poznać szczegółowe ceny Chlorprothixen?

Forum Chlorprothixen

Lista pytań na forum o Chlorprothixen:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Chlorprothixen przeciwskazania.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *