Chlorprothixen przedawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Chlorprothixen przedawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Chlorprothixen przedawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Chlorprothixen. Pamiętaj również sprawdzić ceny Chlorprothixen bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Chlorprothixen przedawkowanie

Chlorprothixen przedawkowanie:

Dawki rzędu 2,5-4 g i większe mogą okazać się śmiertelne dla osób dorosłych, a dawki rzędu 4 mg/kg mc. dla dzieci. Dochodzi do senności, apatii i śpiączki, zahamowania oddechu, hipotonii (która może pojawić się po kilku h i trwać 2-3 dni), tachykardii, gorączki, sztywności mięśni lub ruchów niekontrolowanych, zwężenia źrenicy. W momencie ustępowania tych objawów mogą wystąpić napady drgawkowe, nadmierna ruchliwość i krwiomocz. Postępowanie w przypadku zatrucia polega na leczeniu objawowym i wspomagającym i obejmuje: płukanie żołądka (nie należy wywoływać wymiotów gdyż z powodu dystonicznych reakcji ze strony głowy i szyi może dojść do zachłyśnięcia!), podanie węgla aktywowanego, przepłukiwanie solą fizjologiczną, wspomaganie oddechu i regulację temperatury ciała. W razie spadku ciśnienia tętniczego podaje się parenteralnie noradrenalinę i metaraminol. Nie należy stosować adrenaliny ze względu na ryzyko wystąpienia hipotonii paradoksalnej.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Chlorprothixen przedawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Chlorprothixen

Sprawdź komentarze opinie o Chlorprothixen:

Gdzie kupić Chlorprothixen?

Szukasz gdzie można kupić Chlorprothixen?

Oto lista aptek i sklepów z Chlorprothixen:

Cena Chlorprothixen

Chcesz poznać szczegółowe ceny Chlorprothixen?

Forum Chlorprothixen

Lista pytań na forum o Chlorprothixen:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Chlorprothixen przedawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *