Chlorprothixen dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Chlorprothixen dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Chlorprothixen dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Chlorprothixen. Pamiętaj również sprawdzić ceny Chlorprothixen bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Chlorprothixen dawkowanie

Chlorprothixen dawkowanie:

Zwykle u dorosłych i u młodzieży stosuje się dawkę 30-50 mg 3-4x/dobę. Ze względu na działanie sedatywne zaleca się, aby dawka wieczorna była większa niż dawki dzienne. U dzieci w wieku 6-12 lat i u osób starszych zwykle stosuje się dawkę 15-30 mg 3-4x/dobę. Maks. dawka dobowa u pacjentów dorosłych wynosi 600 mg. Leczenie rozpoczyna się od małej dawki, którą należy stopniowo zwiększać aż do ustąpienia objawów chorobowych. W razie konieczności przerwania leczenia dawkę należy zmniejszać stopniowo. Nagłe zaprzestanie leczenia może spowodować nudności, silne poty, bóle głowy, bezsenność i niepokój ruchowy nawet po kilku tyg. Tabletki należy przyjmować razem z posiłkiem, połykać nierozgryzione i popijać szklanką wody lub mleka, aby uniknąć podrażnienia żołądka.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Chlorprothixen dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Chlorprothixen

Sprawdź komentarze opinie o Chlorprothixen:

Gdzie kupić Chlorprothixen?

Szukasz gdzie można kupić Chlorprothixen?

Oto lista aptek i sklepów z Chlorprothixen:

Cena Chlorprothixen

Chcesz poznać szczegółowe ceny Chlorprothixen?

Forum Chlorprothixen

Lista pytań na forum o Chlorprothixen:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Chlorprothixen dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *