Cervarix skutki uboczne, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Cervarix skutki uboczne.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Cervarix skutki uboczne i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Cervarix. Pamiętaj również sprawdzić ceny Cervarix bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Cervarix skutki uboczne

Cervarix skutki uboczne:

Zaburzenia układu nerwowego: (bardzo często) ból głowy; (niezbyt często) zawroty głowy. Zaburzenia żołądkowo-jelitowe: (często) dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego, w tym nudności, wymioty, biegunka i ból brzucha. Zaburzenia skóry i tkanki podskórnej: (często) swędzenie/świąd, wysypka, pokrzywka. Zaburzenia mięśniowo-szkieletowe i tkanki łącznej: (bardzo często) bóle mięśniowe; (często) bóle stawowe. Zakażenia i zarażenia pasożytnicze: (niezbyt często) zakażenie górnych dróg oddechowych. Zaburzenia ogólne i stany w miejscu podania: (bardzo często) reakcje w miejscu podania w tym ból, zaczerwienienie, obrzęk; zmęczenie: (często) gorączka; (niezbyt często) inne reakcje w miejscu podania takie jak stwardnienie, miejscowe parestezje. U kobiet z przebytą lub obecną infekcją HPV, jak również u uczestniczek, u których nie stwierdzono obecności DNA onkogennych typów wirusa HPV lub u uczestniczek seronegatywnych pod względem obecności przeciwciał przeciw HPV-16 i HPV-18, zaobserwowano podobny profil bezpieczeństwa.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Cervarix skutki uboczne, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Cervarix?

Szukasz gdzie można kupić Cervarix?

Oto lista aptek i sklepów z Cervarix:

Cena Cervarix

Chcesz poznać szczegółowe ceny Cervarix?

Forum Cervarix

Lista pytań na forum o Cervarix:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Cervarix skutki uboczne.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *