Ceprotin skutki uboczne, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Ceprotin skutki uboczne.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Ceprotin skutki uboczne i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Ceprotin. Pamiętaj również sprawdzić ceny Ceprotin bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Ceprotin skutki uboczne

Ceprotin skutki uboczne:

W przypadku produktu podawanego dożylnie możliwe są reakcje nadwrażliwości. Pacjent powinien być poinformowany o wczesnych objawach reakcji nadwrażliwości, które mogą obejmować obrzęk naczynioruchowy, pieczenie i kłujący ból w miejscu podania, dreszcze, nagłe zaczerwienienie twarzy, wysypkę, uogólnioną pokrzywkę, ból głowy, pokrzywkę spadek ciśnienia, letarg, nudności, niepokój ruchowy, częstoskurcz, ucisk w klatce piersiowej, mrowienie, wymioty i trudności w oddychaniu. Należy zalecić pacjentowi, aby niezwłocznie skontaktował się z lekarzem w razie wystąpienia tych objawów. W trakcie badań klinicznych z preparatem u 3 z 225 uczestniczących w badaniach pacjentów zgłoszono łącznie 6 nie ciężkich działań niepożądanych leku. Wykonano w sumie 21 988 podań preparatu. Rozkład działań niepożądanych związanych z lekiem jest następujący: jedno zgłoszenie gorączki i jedno zgłoszenie wzrostu białka C-reaktywnego u jednego pacjenta, jedno zgłoszenie pokrzywki u jednego pacjenta, jedno zgłoszenie świądu, jedno zgłoszenie wysypki oraz jedno zgłoszenie zawrotów głowy u jednego pacjenta. Po wyliczeniu wskaźnika zdarzeń niepożądanych (na liczbę podań), który wynosił 0,005%, powyższe działania niepożądane sklasyfikowano pod względem częstości występowania jako bardzo rzadkie. W bazie danych spontanicznych doniesień zgłaszanych po wprowadzeniu produktu do obrotu odnotowano w przebiegu leczenia przypadki niepokoju, krwiaka opłucnej, nadmiernego pocenia się, podwyższonej temperatury ciała, zwiększonego zapotrzebowania na katecholoaminy w celu utrzymania ciśnienia krwi (przyjęte określenie: zwiększone zapotrzebowanie na katecholoaminy). Przy podawaniu preparatu pacjentom z ciężkim wrodzonym niedoborem białka C możliwe jest wytworzenie przez tych pacjentów przeciwciał hamujących białko C.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Ceprotin skutki uboczne, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Ceprotin?

Szukasz gdzie można kupić Ceprotin?

Oto lista aptek i sklepów z Ceprotin:

Cena Ceprotin

Chcesz poznać szczegółowe ceny Ceprotin?

Forum Ceprotin

Lista pytań na forum o Ceprotin:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Ceprotin skutki uboczne.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *