Cefazolin Sandoz skutki uboczne, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Cefazolin Sandoz skutki uboczne.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Cefazolin Sandoz skutki uboczne i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Cefazolin. Pamiętaj również sprawdzić ceny Cefazolin bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Cefazolin Sandoz skutki uboczne

Cefazolin Sandoz skutki uboczne:

Zaburzenia czynności układu pokarmowego: (rzadko) biegunka, nudności, wymioty, drożdżyca jamy ustnej, anoreksja, skurcze żołądka; (bardzo rzadko) rzekomobłoniaste zapalenie jelita grubego (może pojawić się w trakcie przyjmowania leku lub po zakończonej terapii). Reakcje alergiczne: anafilaksja, eozynofilia, swędzenie, gorączka polekowa, wysypka, zespół Stevensa-Johnsona. Zmiany w obrazie krwi obwodowej: neutropenia, leukopenia, trombocytopenia, trombocytoza. Przejściowe zwiększenie aktywności AspAT, AlAT, fosfatazy alkalicznej. Pojawiały się doniesienia o pojedynczych przypadkach zapalenia wątroby. Przejściowy wzrost stężenia azotu mocznikowego, kreatyniny w surowicy występuje sporadycznie. Grzybica narządów płciowych. Odczyny miejscowe: (niezbyt często) zaczerwienienie, ból w miejscu domięśniowego wstrzyknięcia leku; (rzadko) zakrzepowe zapalenie żyły w miejscu wstrzyknięcia.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Cefazolin Sandoz skutki uboczne, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Cefazolin?

Szukasz gdzie można kupić Cefazolin?

Oto lista aptek i sklepów z Cefazolin:

Cena Cefazolin

Chcesz poznać szczegółowe ceny Cefazolin?

Forum Cefazolin

Lista pytań na forum o Cefazolin:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Cefazolin Sandoz skutki uboczne.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *