Bufenik przeciwskazania, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Bufenik przeciwskazania.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Bufenik przeciwskazania i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Bufenik. Pamiętaj również sprawdzić ceny Bufenik bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Bufenik przeciwskazania

Bufenik przeciwskazania:

Produkt leczniczy jest przeciwwskazany w następujących przypadkach: nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą, potwierdzone reakcje skurczu oskrzeli, astmy, nieżytu nosa lub pokrzywki po wcześniejszym przyjęciu ASA lub innych NLPZ, niesprecyzowane zaburzenia hematopoezy, ciężkie zaburzenia czynności wątroby lub nerek lub ciężkie i niekontrolowane zaburzenia serca, ostatni trymestr ciąży, krwawienie z przewodu pokarmowego lub perforacji w wywiadzie jako wynik wcześniejszej terapii NLPZ, czynna lub nawracająca choroba wrzodowa żołądka i/lub dwunastnicy lub krwawienie (2 lub więcej różnych potwierdzonych epizodów owrzodzeń lub krwawienia), ciężka niewydolność serca, krwawienie z naczyń mózgowych lub inne czynne krwawienie. Produkt leczniczy (100 mg/5 ml) jest przeciwwskazany u dzieci poniżej 7 kg (6 m-ca. życia), ze względu na niewystarczająco udokumentowane badania z udziałem młodszych dzieci. Produkt leczniczy (200 mg/5 ml) jest przeciwwskazany u dzieci poniżej 10 kg (1 roku życia) ponieważ dawka ta jest nieodpowiednia ze względu na wyższą zawartość substancji czynnej.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Bufenik przeciwskazania, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Bufenik?

Szukasz gdzie można kupić Bufenik?

Oto lista aptek i sklepów z Bufenik:

Cena Bufenik

Chcesz poznać szczegółowe ceny Bufenik?

Forum Bufenik

Lista pytań na forum o Bufenik:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Bufenik przeciwskazania.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *