Sorel Plus przedawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Sorel Plus przedawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Sorel Plus przedawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Sorel. Pamiętaj również sprawdzić ceny Sorel bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Sorel Plus przedawkowanie? Napisz swój komentarz

Gdzie kupić Sorel?

Szukasz gdzie można kupić Sorel?

Oto lista aptek i sklepów z Sorel:

Cena Sorel

Chcesz poznać szczegółowe ceny Sorel?

Forum Sorel

Lista pytań na forum o Sorel:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Ulotka o Sorel Plus przedawkowanie

Sorel Plus przedawkowanie:

Dotychczas nie opisano przypadków hiperkalcemii u pacjentów z łuszczycą pospolitą stosujących zwykłe dawki leku (do 100 g maści na tydzień). Jednak nie można całkowicie wykluczyć ryzyka występowania hiperkalcemii po zastosowaniu tych dawek. Stosowanie maści w zbyt dużych dawkach (50-100 g/dobę) może powodować zwiększenie stężenia wapnia w surowicy, które szybko ustępuje po przerwaniu leczenia. Hiperkalcemię po zastosowaniu mniejszych dawek opisywano u pacjentów z uogólnioną łuszczycą krostkową lub erytrodermią łuszczycową (złuszczającą). Do klinicznych objawów hiperkalcemii należy utrata łaknienia, nudności, wymioty, zaparcie, niedociśnienie tętnicze, depresja, ospałość i śpiączka.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Sorel Plus przedawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Sorel Plus przedawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *