Budezonid LEK-AM skutki uboczne, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Budezonid LEK-AM skutki uboczne.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Budezonid LEK-AM skutki uboczne i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Budezonid. Pamiętaj również sprawdzić ceny Budezonid bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Budezonid LEK-AM skutki uboczne

Budezonid LEK-AM skutki uboczne:

Zaburzenia endokrynologiczne: (rzadko) zahamowanie czynności nadnerczy, zespół Cushinga, nadmierne wydzielanie hormonów kory nadnerczy, opóźnienie wzrostu u dzieci i młodzieży. Zaburzenia oka: (rzadko) zaćma, jaskra. Zaburzenia układu immunologicznego: (rzadko) reakcje nadwrażliwości, wysypka, pokrzywka, obrzęk naczynioruchowy, świąd. Zaburzenia psychiczne: (rzadko) zaburzenia zachowania, w tym depresja (opisywane u dzieci). Zaburzenia mięśniowo-szkieletowe i tkanki łącznej: (rzadko) zmniejszenie gęstości mineralnej kości. Zaburzenia układu oddechowego, klatki piersiowej i śródpiersia: (często) kaszel; (rzadko) paradoksalny skurcz oskrzeli, kandydoza jamy ustnej i gardła, chrypka, podrażnienie gardła. Następujące działania niepożądane zgłaszano po wprowadzeniu produktu leczniczego do obrotu (ze względu na fakt, iż zebrane działania niepożądane pochodzą z populacji nieznanej wielkości i zgłaszane były dobrowolnie, nie jest możliwe wiarygodne oszacowanie częstości ich występowania, i dlatego częstość ich występowania została sklasyfikowana jako nieznana). Zaburzenia psychiczne: (nieznana) nadpobudliwość psychoruchowa, zaburzenia snu, lęk, depresja, agresja, zmiany w zachowaniu (głównie u dzieci). Zaburzenia układu immunologicznego: (nieznana) kontaktowe zapalenie skóry (reakcja nadwrażliwości typu IV (opóźniona)). W dostępnej literaturze przedstawiono następujące działania niepożądane, które zgłaszano w długotrwałych badaniach klinicznych po zastosowaniu produktów leczniczych zawierających budezonid: siniaki na skórze i zapalenie płuc.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Budezonid LEK-AM skutki uboczne, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Budezonid?

Szukasz gdzie można kupić Budezonid?

Oto lista aptek i sklepów z Budezonid:

Cena Budezonid

Chcesz poznać szczegółowe ceny Budezonid?

Forum Budezonid

Lista pytań na forum o Budezonid:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Opinie o Budezonid LEK-AM skutki uboczne (2)

  1. MNIE TEN LEK SZYBKO WYLECZYŁ STAN ZAPALNY W OSKRZELACH PO PRZEBYTEJ PORZĄDNEJ INFEKCJI JEDNAK NIE BEZ ODCZUWALNYCH SKUTKÓW UBOCZNYCH ZAWROTY GŁOWY JUŻ PO 4 TYGODNIACH STOSOWANIA CIĘŻKA Z ZAWROTAMI GŁOWA NIEPOKÓJ LĘKI I DOLEGLIWY SUCHY KASZEL CHOĆ DROGI ODDECHOWE CZYSTE JAK DZWON BYĆ MOŻE DAWKA 400 mg NA DOBĘ DLA MNIE BYŁA ZA DUŻA ALE TAK LEKARZ ZLECIŁ I TU WARTO PYTAĆ LEKARZA JAK DŁUGO MAMY TEN LEK PRZYJMOWAĆ JAKĄ DAWKĘ I JAK ODSTAWIAĆ TO JEST B. WAŻNE SPOSTRZEŻENIE TEN LEK DLA OSÓB NIE MAJĄCYCH ASTMY JEST LEKIEM Z KTÓRYM BARDZO OSTROŻNIE NALEŻY SIĘ OBCHODZIĆ – TO SĄ STERYDY!!!!!!!!

  2. MNIE TEN LEK SZYBKO WYLECZYŁ STAN ZAPALNY W OSKRZELACH PO PRZEBYTEJ PORZĄDNEJ INFEKCJI JEDNAK NIE BEZ WYRAZNIE ODCZUWALNYCH SKUTKÓW UBOCZNYCH ZAWROTY GŁOWY JUŻ PO 4 TYGODNIACH STOSOWANIA CIĘŻKA Z ZAWROTAMI GŁOWA NIEPOKÓJ LĘKI I DOLEGLIWY SUCHY KASZEL CHOĆ DROGI ODDECHOWE CZYSTE JAK DZWON BYĆ MOŻE DAWKA 400 mg NA DOBĘ DLA MNIE BYŁA ZA DUŻA ALE TAK LEKARZ ZLECIŁ I TU WARTO PYTAĆ LEKARZA JAK DŁUGO MAMY TEN LEK PRZYJMOWAĆ JAKĄ DAWKĘ I JAK ODSTAWIAĆ TO JEST B. WAŻNE SPOSTRZEŻENIE TEN LEK DLA OSÓB NIE MAJĄCYCH ASTMY JEST LEKIEM Z KTÓRYM BARDZO OSTROŻNIE NALEŻY SIĘ OBCHODZIĆ – TO SĄ STERYDY!!!!!!!!

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Budezonid LEK-AM skutki uboczne.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *