Bador skutki uboczne, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Bador skutki uboczne.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Bador skutki uboczne i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Bador. Pamiętaj również sprawdzić ceny Bador bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Bador skutki uboczne

Bador skutki uboczne:

Zaburzenia układu nerwowego: (często) ból głowy; (rzadko) zawroty głowy, parestezje. Zaburzenia oka: (bardzo często) uczucie palenia i kłucia; (często) punkcikowate powierzchowne zapalenie rogówki, ubytki nabłonka rogówki, zapalenie spojówek, zapalenie powiek, swędzenie oka, podrażnienie powiek, niewyraźne widzenie; (niezbyt często) zapalenie tęczówki i ciała rzęskowego; (rzadko) podrażnienie w tym zaczerwienienie, ból, sklejanie powiek, przejściowa krótkowzroczność (ustępująca po zaprzestaniu leczenia), obrzęk rogówki, obniżenie ciśnienia w oku, odwarstwienia naczyniówki (po zabiegach filtracyjnych). Zaburzenia układu oddechowego, klatki piersiowej i śródpiersia: (rzadko) krwawienia z nosa. Zaburzenia żołądkowo-jelitowe: (często) nudności, gorzki smak w ustach; (rzadko) podrażnienie gardła, suchość w ustach. Zaburzenia skóry i tkanki podskórnej: (rzadko) kontaktowe zapalenie skóry, zespół Stevens-Johnsona, martwica toksyczno-rozpływna naskórka. Zaburzenia nerek i dróg moczowych:(rzadko) kamica nerkowa. Zaburzenia ogólne i stany w miejscu podania: (często) zmęczenie/osłabienie; (rzadko) objawy podmiotowe i przedmiotowe miejscowej reakcji alergicznej (reakcje ze strony powiek) i ogólnej reakcji alergicznej, w tym obrzęk naczynioruchowy, pokrzywka, świąd, wysypka, skrócenie oddechu, skurcz oskrzeli (rzadko). Badania laboratoryjne: dorzolamid nie ma wpływu na klinicznie znaczące zaburzenia elektrolitowe.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Bador skutki uboczne, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Bador?

Szukasz gdzie można kupić Bador?

Oto lista aptek i sklepów z Bador:

Cena Bador

Chcesz poznać szczegółowe ceny Bador?

Forum Bador

Lista pytań na forum o Bador:

    Brak pytań na forum o Bador

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Bador skutki uboczne.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *