remifemin skutki uboczne

Informacje o Remifemin skutki uboczne

Remifemin skutki uboczne:

Rzadko: zaburzenia ze strony przewodu pokarmowego (niestrawność, biegunka), skórne reakcje alergiczne (pokrzywka, swędzenie, zaczerwienienie skóry), obrzęk twarzy i obrzęki kończyn. Rzadko może pojawić się wzrost enzymów wątrobowych (transaminaz). Istnieją bardzo rzadkie doniesienia o uszkodzeniu wątroby podczas stosowania leków zawierających kłącze pluskwicy (Cimicifugae rhizoma). dotychczas nie wykazano ich wyraźnego związku przyczynowego z tymi produktami leczniczymi. W ulotce dla pacjenta pacjentom zaleca się zaprzestanie stosowania leku i zasięgnięcie porady lekarza w przypadku wystąpienia jakiegokolwiek działania niepożądanego. Przypadki, w których występuje podejrzenie reakcji hepatotoksycznej należy zgłaszać do narodowego ośrodka monitorowania działań niepożądanych.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Remifemin skutki uboczne, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Remifemin


Sprawdź komentarze opinie o Remifemin:


Ocena średnia Remifemin:

Remifemin otrzymał ocenę średnią: 3,0
przy skali od 0 do 5,

wyliczoną z na podstawie: 12 opinii

Gdzie kupić Remifemin?

Szukasz gdzie można kupić Remifemin?

Oto lista aptek i sklepów z Remifemin:

Forum Remifemin

Lista pytań na forum o Remifemin:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

“remifemin skutki uboczne” - 5 komentarze

 1. remifemin skutki uboczne #

  od dwóch tygodni jak biorę to widzę poprawę ale zaczęły mi strasznie drętwieć palce u rąk nie wiem czy to jakaś nowa choroba czy efekt uboczny

 2. remifemin skutki uboczne #

  Witam wszystkie panie. Lek dopiero kupilam.Chyba jest dobry bo jest dostepny w usa gdzie mieszkam.Wiecej napisze w trakcie stosowania.Wszystkiego dobrego!Pozdrawiam.

 3. remifemin skutki uboczne #

  biorę juz od ok. 3 tyg i zadnego efektu nie widzę. widocznie na mnie to „placebo” nie działa. skoncze opakowanie i szukam dalej. drogi a w moim przypadku nieskuteczny. więc nie warto!

 4. remifemin skutki uboczne #

  Po tygodniu stosowania było już lepiej, a po dwóch naprawdę dobrze. Teraz czuję moment kiedy miałabym uderzenie gorąca bo na czole występują małe kropelki potu i lekko swędzi, ale bez tej całej „buchającej” otoczki. Zdarza się to kilka razy na dzień, kiedyś „buchałam” kilkanaście razy. Polecam remifemin :)

 5. remifemin skutki uboczne #

  Lek cudowny nie mam zadnych skutków ubocznych. Uderzenia gorąca do 2 tyg odlecialy w sina dal. Proponuje przekonaj się sama!

A jak było u Ciebie?
Napisz swoją opinię o remifemin skutki uboczne