Nordimet przeciwskazania, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Nordimet przeciwskazania.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Nordimet przeciwskazania i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Nordimet. Pamiętaj również sprawdzić ceny Nordimet bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Nordimet przeciwskazania? Napisz swój komentarz





Gdzie kupić Nordimet?

Szukasz gdzie można kupić Nordimet?

Oto lista aptek i sklepów z Nordimet:

Cena Nordimet

Chcesz poznać szczegółowe ceny Nordimet?

Forum Nordimet

Lista pytań na forum o Nordimet:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Ulotka o Nordimet przeciwskazania

Nordimet przeciwskazania:

Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. Ciężkie zaburzenia czynności wątroby, jeśli stężenie bilirubiny wynosi > 5 mg/dl (85,5 µmol/l). Nadużywanie alkoholu. Ciężkie zaburzenie czynności nerek (ClCr poniżej 30 ml/min). Rozpoznane dyskrazje krwi, takie, jak hipoplazja szpiku kostnego, leukopenia, małopłytkowość lub istotna niedokrwistość. Niedobory odporności. Ciężkie, ostre lub przewlekłe zakażenia, takie, jak gruźlica lub zakażenie HIV. Owrzodzenia błony śluzowej jamy ustnej i rozpoznanie czynnej choroby wrzodowej żołądka lub dwunastnicy. Ciąża i karmienie piersią. Równoczesne szczepienie żywymi szczepionkami.





Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Nordimet przeciwskazania, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Nordimet przeciwskazania.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *