Estracomb dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Estracomb dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Estracomb dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Estracomb. Pamiętaj również sprawdzić ceny Estracomb bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Estracomb dawkowanie

Estracomb dawkowanie:

Leczenie rozpoczyna się plastrem Estraderm TTS 50, który nalepia się 2 razy w tyg, zmieniając go na nowy co 3-4 dni, przez pierwsze 2 tyg. Przez następne 2 tyg. nalepia się 2 razy w tyg. po jednym plastrze Estragest TTS (0,25/50), również zmieniając go na nowy co 3-4 dni. Kolejny cykl leczenia rozpoczyna się ponownie plastrem Estraderm TTS 50, natychmiast po odlepieniu ostatniego plastra Estragest TTS (0,25/50). Cykliczne podawanie progestagenu NETA powoduje comiesięczne krwawienie u większości pacjentek. Zwykle krwawienie pojawia się pod koniec okresu stosowania plastra Estragest TTS (0,25/50). Można się spodziewać, że długość i intensywność krwawienia będzie zbliżona do tej, jaką obserwuje się w czasie prawidłowego cyklu menstruacyjnego. Istnieje indywidualna zmienność tych parametrów. Pierwszy plaster Estraderm TTS 50 nowego cyklu leczenia przylepia się bez względu na czas trwania krwawienia.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Estracomb dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Estracomb?

Szukasz gdzie można kupić Estracomb?

Oto lista aptek i sklepów z Estracomb:

Cena Estracomb

Chcesz poznać szczegółowe ceny Estracomb?

Forum Estracomb

Lista pytań na forum o Estracomb:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Estracomb dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *