danazol a karmienie piersią, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Danazol a karmienie piersią.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Danazol a karmienie piersią i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Danazol. Pamiętaj również sprawdzić ceny Danazol bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Danazol a karmienie piersią

Danazol a karmienie piersią:

Istnieją epidemiologiczne i toksykologiczne dowody na ryzyko stosowania danazolu podczas ciąży. Stosowanie danazolu podczas ciąży wiąże się z ryzykiem wirylizacji płodów żeńskich. Danzolu nie wolno stosować w okresie ciąży. Kobiety w wieku rozrodczym powinny stosować skuteczną antykoncepcję niehormonalną. W przypadku, gdy pacjentka zajdzie w ciążę, w trakcie leczenia, produkt należy natychmiast odstawić. Danazol, teoretycznie, ma androgenny wpływ na niemowlęta karmione piersią, dlatego też należy przerwać stosowanie produktu w okresie karmienia piersią.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Danazol a karmienie piersią, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Danazol

Sprawdź komentarze opinie o Danazol:

Ocena średnia Danazol:

Danazol otrzymał ocenę średnią: 2,7
przy skali od 0 do 5,

wyliczoną z na podstawie: 1 opinii

Gdzie kupić Danazol?

Szukasz gdzie można kupić Danazol?

Oto lista aptek i sklepów z Danazol:

Cena Danazol

Chcesz poznać szczegółowe ceny Danazol?

Forum Danazol

Lista pytań na forum o Danazol:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o danazol a karmienie piersią.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *