danazol a alkohol, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Danazol a alkohol.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Danazol a alkohol i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Danazol. Pamiętaj również sprawdzić ceny Danazol bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Danazol a alkohol

Danazol a alkohol:

Terapia przeciwdrgawkowa: preparat może wpływać na stężenie karbamazepiny w osoczu oraz wpływać na reakcje pacjenta na danazol i na fenytoinę. Spodziewane są podobne interakcje z fenobarbitalem. Terapia przeciwcukrzycowa: preparat może spowodować oporność na insulinę. Doustna terapia przeciwzakrzepowa: preparat może nasilać działanie warfaryny. Terapia przeciwnadciśnieniowa: prawdopodobnie z uwagi na retencję płynów preparat może osłabiać działanie leków przeciwnadciśnieniowych. Cyklosporyna i takrolimus: preparat może zwiększać stężenie cyklosporyny i takrolimusu w osoczu, powodując nasilenie toksycznego działania tych leków na nerki. Steroidy: możliwe jest wystąpienie interakcji podczas stosowania produktu Danazol Polfarmex z innymi hormonami płciowymi. Leczenie migreny: preparat może powodować wystąpienie migreny oraz może osłabiać działanie leków przeciwmigrenowych. Alkohol etylowy: zanotowano przypadki nudności i płytkiego oddechu. Alfakalcydol: preparat może powodować wzrost odpowiedzi wapniowej w pierwotnej niedoczynności przytarczyc. Konieczne jest wówczas zmniejszenie dawki produktu. Badania laboratoryjne: danazol może zafałszowywać wyniki oznaczania testosteronu i białek osocza.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Danazol a alkohol, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Danazol

Sprawdź komentarze opinie o Danazol:

Ocena średnia Danazol:

Danazol otrzymał ocenę średnią: 2,7
przy skali od 0 do 5,

wyliczoną z na podstawie: 1 opinii

Gdzie kupić Danazol?

Szukasz gdzie można kupić Danazol?

Oto lista aptek i sklepów z Danazol:

Cena Danazol

Chcesz poznać szczegółowe ceny Danazol?

Forum Danazol

Lista pytań na forum o Danazol:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o danazol a alkohol.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *