cipronex skutki uboczne, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Cipronex skutki uboczne.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Cipronex skutki uboczne i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Cipronex. Pamiętaj również sprawdzić ceny Cipronex bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Cipronex skutki uboczne? Napisz swój komentarz

Opinie o Cipronex

Sprawdź komentarze opinie o Cipronex:

Ocena średnia Cipronex:

Cipronex otrzymał ocenę średnią: 3,0
przy skali od 0 do 5,

wyliczoną z na podstawie: 47 opinii

Gdzie kupić Cipronex?

Szukasz gdzie można kupić Cipronex?

Oto lista aptek i sklepów z Cipronex:

Cena Cipronex

Chcesz poznać szczegółowe ceny Cipronex?

Ulotka o Cipronex skutki uboczne

Cipronex skutki uboczne:

Najczęściej, podczas leczenia cyprofloksacyną występowały: nudności, biegunka, wymioty, bóle w nadbrzuszu, bóle głowy, niepokój, wysypka. U mniej niż 1% pacjentów występowały następujące objawy niepożądane ze strony układów: sercowo-naczyniowego: kołatanie serca, trzepotanie przedsionków, omdlenie, nadciśnienie, dusznica bolesna, zawał mięśnia sercowego. ośrodkowego układu nerwowego: zawroty głowy, bezsenność, koszmary nocne, omamy, reakcje maniakalne, rozdrażnienie, drżenie, bezład, osłabienie, złe samopoczucie, brak łaknienia, fobia, depersonalizacja, depresja, parestezje. pokarmowego: grzybica jamy ustnej, trudności połykania, krwawienie z przewodu pokarmowego, żółtaczka cholestatyczna, rzekomobłoniaste zapalenie jelit. mięśniowo-szkieletowego: bóle stawowe lub bóle pleców, sztywność stawów, bóle szyi lub klatki piersiowej, zerwanie ścięgna Achillesa. moczowo – płciowego: śródmiąższowe zapalenie nerek, zapalenie nerek, zaburzenia czynności nerek, wielomocz, zatrzymanie moczu, krwawienie z dróg moczowych, zapalenie pochwy, kwasica. oddechowego: duszność, krwawienie z nosa, obrzęk krtani lub płuc, czkawka, skurcz oskrzeli, zator płuc. reakcje z nadwrażliwości: świąd skóry, pokrzywka, nadwrażliwość na światło, rumieńce na twarzy, gorączka, dreszcze, obrzęk naczynioruchowy, obrzęk twarzy, szyi, ust, powiek i rąk, grzybica skóry i nadmierna pigmentacja. występowały reakcje alergiczne od pokrzywki do wstrząsu anafilaktycznego włącznie. inne: zaburzenia widzenia, bóle oczu, szum w uszach, niedosłyszenie, zaburzenia smaku.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Cipronex skutki uboczne, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o cipronex skutki uboczne (7)

  1. Od półtora miesiąca mam stan podgorączkowy przeszedłem już dwie terapie antybiotykiem i żadnej poprawy, zapisano mi obecnie Cipronex jestem ciekawy czy on mi pomorze. Badania krwi dobre coś w moczu jest nie tak bakteria to nie jest ale muszę jeszcze łkać ten antybiotyk, oby pomógł, jestem już tak osłabiony, że nie mam sił. Oby udało się.

  2. Bardzo źle się czuję po cipronexsie mam niesamowity ból w klatce piersiowej przeszywający na wylot do łopatki i promieniujący do źołądka i chyba źle trafiony bo jest gorzej a nie lepiej.PRzepisano mi go na drogi oddechowe co robić chyba zmienię antybiotyk

  3. Bardzo źle się czuję po cipronexsie mam niesamowity ból w klatce piersiowej przeszywający na wylot do łopatki i promieniujący do źołądka i chyba źle trafiony bo jest gorzej a nie lepiej. przepisano go na drogi oddechowe drogi oddechowr

  4. Ogólnie to ten lek pomógł mi zwalczyć 3/4 bakterii bo miałam ropomocz- ostre zapalenie pęcherza. Ale NIESTETY miałam skutki uboczne : KOSMICZNA deprecha! bóle pleców takie ze zapierało mi wdech w piersiach, koszmary nocne , non stop zmęczona byłam, zawroty głowy, wrażenie wiecznej astmy. A jak wcześniej przeczytałam skutki uboczne , to co tabletka to : „w imię Ojca i Syna, niech dzieje się co ma być, byle szybko!” :D . Z jednej strony, to nie jest śmieszne, w życiu nie widziałam tak długiej listy działań niepożądanych. Az zbladłam…

  5. Po 3 dniach brania cipronex 500mg 0.5 tabletki co 12 godz. spuchnięte górne i dolne wargi po prawej stronie, pieczenie i opuchnięte (prawdopodobnie grzybica), gorączka i ogólne zmęczenie.

  6. Bakterie kałowe żyjące w jelicie grubym jeżeli jest ich odpowiednia ilość dzielą sie pokarmem z grzybem Candida Berkhout. Jeżeli cipronex zniszczy bakterie Candida zacznie się szybko namnażać i zachorujemy na kandozę. To schorzenie jest wielu lekarzom nieznane jako jednostka chorobowa. Niesamowicie trudno pozbyć się kandydozy a nie leczona może spowodować ogromne spustoszenie w naszym organizmie które w efekcie może doprowadzić nawet do najgorszego. Właśnie ja borykam się z czymś takim.

  7. witam używam antybiotyk cipronex 500mg przez 7 dni i kazano mi przez pół roku nie zajść w ciąże dlaczego tak jest ???

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o cipronex skutki uboczne.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *