Cetrotide skutki uboczne, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Cetrotide skutki uboczne.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Cetrotide skutki uboczne i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Cetrotide. Pamiętaj również sprawdzić ceny Cetrotide bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Cetrotide skutki uboczne

Cetrotide skutki uboczne:

Zaburzenia układu immunologicznego: (rzadko) przypadki nadwrażliwości w tym reakcje rzekomoalergiczne/anafilaktyczne. Zaburzenia układu nerwowego: (niezbyt częste) ból głowy. Zaburzenia żołądkowo-jelitowe: (niezbyt często) mdłości. Zaburzenia układu rozrodczego i piersi: (często) łagodny lub umiarkowany zespól nadmiernej stymulacji jajników (WHO – stopień I lub II), którego ryzyko jest związane z procesem stymulacji; (niezbyt często) ciężki zespół nadmiernej stymulacji jajników (WHO – stopień III). Zaburzenia ogólne i stany w miejscu podania (często) zgłaszano reakcje w miejscu wstrzyknięcia (rumień, obrzęk, swędzenie) , zazwyczaj miały one charakter przejściowy i łagodny.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Cetrotide skutki uboczne, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Cetrotide?

Szukasz gdzie można kupić Cetrotide?

Oto lista aptek i sklepów z Cetrotide:

Cena Cetrotide

Chcesz poznać szczegółowe ceny Cetrotide?

Forum Cetrotide

Lista pytań na forum o Cetrotide:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Cetrotide skutki uboczne.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *