Casodex skutki uboczne, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Casodex skutki uboczne.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Casodex skutki uboczne i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Casodex. Pamiętaj również sprawdzić ceny Casodex bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Casodex skutki uboczne

Casodex skutki uboczne:

Układ moczowo-płciowy i gruczoł piersiowy: (bardzo często) zwiększone napięcie gruczołów piersiowych, ginekomastia (mogą być zmniejszone przez równoczesne zastosowanie kastracji). Ogólne: (bardzo często) uderzenia gorąca (mogą być zmniejszone przez równoczesne zastosowanie kastracji); (często) zmęczenie i świąd skóry. Układ żołądkowo-jelitowy: (często) biegunka, nudności; (rzadko) wymioty. Wątroba: (często) zmiany parametrów wątrobowych (zwiększenie aktywności aminotransferaz, zastój w drogach żółciowych, żółtaczka). W bardzo rzadkich przypadkach zmiany były ciężkie. Najczęściej zmiany te były przemijające, ustępowały w trakcie leczenia bikalutamidem lub po jego zakończeniu. W bardzo rzadkich przypadkach opisywano wystąpienie niewydolności wątroby podczas leczenia preparatem. Układ immunologiczny: (niezbyt często) reakcje nadwrażliwości, w tym obrzęk naczynioruchowy i pokrzywka. Układ oddechowy: (niezbyt często) śródmiąższowa choroba płuc. Skóra: (rzadko) suchość skóry.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Casodex skutki uboczne, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Casodex?

Szukasz gdzie można kupić Casodex?

Oto lista aptek i sklepów z Casodex:

Cena Casodex

Chcesz poznać szczegółowe ceny Casodex?

Forum Casodex

Lista pytań na forum o Casodex:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Casodex skutki uboczne.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *