Cardioxane w ciąży, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Cardioxane w ciąży.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Cardioxane w ciąży i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Cardioxane. Pamiętaj również sprawdzić ceny Cardioxane bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Cardioxane w ciąży

Cardioxane w ciąży:

Zarówno kobiety, jak i mężczyźni w wieku rozrodczym powinni stosować skuteczne metody zapobiegania ciąży podczas leczenia. W przypadku mężczyzn antykoncepcję należy kontynuować jeszcze przez co najmniej 3 m-ce po zakończeniu leczenia produktem leczniczym. Brak odpowiednich danych związanych ze stosowaniem deksrazoksanu u kobiet w ciąży.Badania na zwierzętach wykazały jego działania embriotoksyczne i teratogenne. Możliwe ryzyko dla ludzi nie jest znane. Produktu leczniczego nie należy stosować podczas ciąży, jeśli nie jest to bezwzględnie konieczne. Brak badań na zwierzętach dotyczących przenikania substancji czynnej i/lub jej metabolitów do mleka. Nie wiadomo czy u ludzi deksrazoksan i/lub jego metabolity przenikają do mleka kobiecego. Z uwagi na ryzyko wystąpienia poważnych działań niepożądanych u niemowląt narażonych na działanie produktu leczniczego, podczas leczenia tym lekiem należy zaprzestać karmienia piersią. Wpływ produktu leczniczego na płodność ludzi i zwierząt nie był badany.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Cardioxane w ciąży, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Cardioxane?

Szukasz gdzie można kupić Cardioxane?

Oto lista aptek i sklepów z Cardioxane:

Cena Cardioxane

Chcesz poznać szczegółowe ceny Cardioxane?

Forum Cardioxane

Lista pytań na forum o Cardioxane:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Cardioxane w ciąży.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *