Broncho-Vaxom skutki uboczne, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Broncho-Vaxom skutki uboczne.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Broncho-Vaxom skutki uboczne i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Broncho-Vaxom. Pamiętaj również sprawdzić ceny Broncho-Vaxom bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Broncho-Vaxom skutki uboczne

Broncho-Vaxom skutki uboczne:

Sporadycznie obserwowane są zaburzenia żołądkowo-jelitowe, takie jak: nudności, biegunki, odczyny skórne (rumień, wysypka, swędzenie), podrażnienie gardła i bóle głowy. W rzadkich przypadkach pacjenci skarżą się na zmęczenie i nasilenie kaszlu. W przypadku utrzymujących się zaburzeń żołądkowych leczenie może być przerwane. W przypadku długo utrzymujących się reakcji skórnych i/lub zaburzeń oddechowych podawanie preparatu powinno zostać wstrzymane, gdyż objawy te mogą być oznaką reakcji alergicznych.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Broncho-Vaxom skutki uboczne, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Broncho-Vaxom

Sprawdź komentarze opinie o Broncho-Vaxom:

Gdzie kupić Broncho-Vaxom?

Szukasz gdzie można kupić Broncho-Vaxom?

Oto lista aptek i sklepów z Broncho-Vaxom:

Cena Broncho-Vaxom

Chcesz poznać szczegółowe ceny Broncho-Vaxom?

Forum Broncho-Vaxom

Lista pytań na forum o Broncho-Vaxom:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Broncho-Vaxom skutki uboczne.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *