thiocodin przeciwskazania

Informacje o Thiocodin przeciwskazania

Thiocodin przeciwskazania:


Szczególnej ostrożności wymaga stosowanie preparatu u pacjentów z astmą, z przewlekłą niewydolnością oddechową oraz u pacjentów ze zmniejszoną objętością krwi i z urazami głowy. Stosowanie preparatu u pacjentów z nadciśnieniem, zaburzeniami czynności serca, cukrzycą, chorobą naczyń obwodowych, przerostem gruczołu krokowego i jaskrą powinno odbywać się pod kontrolą. Nie należy spożywać alkoholu podczas terapii. Długotrwałe stosowanie preparatu może powodować uzależnienie.

Podczas stosowania leku nie należy prowadzić pojazdów mechanicznych, obsługiwać maszyn i urządzeń będących w ruchu. Lek może zaburzać sprawność psychomotoryczną wydłużając czas reakcji.
Nadwrażliwość na kodeinę, sulfogwajakol lub inne składniki preparatu. Kaszel w przebiegu astmy. Nie stosować u pacjentów z niewydolnością oddechową lub znajdujących się w stanie śpiączki. Nie stosować u dzieci poniżej 12 lat.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Thiocodin przeciwskazania, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Thiocodin


Sprawdź komentarze opinie o Thiocodin:


Ocena średnia Thiocodin:

Thiocodin otrzymał ocenę średnią: 3,5
przy skali od 0 do 5,

wyliczoną z na podstawie: 25 opinii

Gdzie kupić Thiocodin?

Szukasz gdzie można kupić Thiocodin?

Oto lista aptek i sklepów z Thiocodin:

Forum Thiocodin

Lista pytań na forum o Thiocodin:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

“thiocodin przeciwskazania” - komentarz

  1. thiocodin przeciwskazania #

    Juz drugi raz w tym roku mam zapalenie oskrzeli.Lekarz przepisal mi antybiotyk I zastanawiam sie czy moge przy antybiotyku zazyc thiocodin?Kaszel mam okropny,rozsadzajacy pluca.

A jak było u Ciebie?
Napisz swoją opinię o thiocodin przeciwskazania