Tabcin z enrgetykiem i colą, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Tabcin z enrgetykiem i colą.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Tabcin z enrgetykiem i colą i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Tabcin. Pamiętaj również sprawdzić ceny Tabcin bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Tabcin z enrgetykiem i colą? Napisz swój komentarz

Opinie o Tabcin

Sprawdź komentarze opinie o Tabcin:

Ocena średnia Tabcin:

Tabcin otrzymał ocenę średnią: 4,7
przy skali od 0 do 5,

wyliczoną z na podstawie: 14 opinii

Gdzie kupić Tabcin?

Szukasz gdzie można kupić Tabcin?

Oto lista aptek i sklepów z Tabcin:

Cena Tabcin

Chcesz poznać szczegółowe ceny Tabcin?

Forum Tabcin

Lista pytań na forum o Tabcin:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Ulotka o Tabcin z enrgetykiem i colą

Tabcin z enrgetykiem i colą:

Napoje z zawierające kofeinę powodują synergizm hiperaddycyjny – działanie kofeiny i leku podawanych jednocześnie jest większe niż suma działania leku i kofeiny oddzielnie. Zwiększone hamowanie aktywności fosfodiesterazy nasilającej pobudzenie OUN jest wynikiem zsumowania się efektów działania kofeiny w leku i napojach. Wynikiem tych interakcji mogą być: zwiększenie działania przeciwbólowego ASA; tachykardia, zaburzenia snu, niepokój, pobudzenie psychoruchowe, zaburzenia rytmu serca, hipotonia, ból głowy, skurcze mięśni, bezsenność, zaburzenia koncentracji uwagi, drażliwość, objawy dyspeptyczne.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Tabcin z enrgetykiem i colą, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Tabcin z enrgetykiem i colą.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *