Upsarin 325 z enrgetykiem i colą, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Upsarin 325 z enrgetykiem i colą.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Upsarin 325 z enrgetykiem i colą i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Upsarin. Pamiętaj również sprawdzić ceny Upsarin bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Upsarin 325 z enrgetykiem i colą? Napisz swój komentarz

Gdzie kupić Upsarin?

Szukasz gdzie można kupić Upsarin?

Oto lista aptek i sklepów z Upsarin:

Cena Upsarin

Chcesz poznać szczegółowe ceny Upsarin?

Forum Upsarin

Lista pytań na forum o Upsarin:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Ulotka o Upsarin 325 z enrgetykiem i colą

Upsarin 325 z enrgetykiem i colą:

Napoje z zawierające kofeinę powodują synergizm hiperaddycyjny – działanie kofeiny i leku podawanych jednocześnie jest większe niż suma działania leku i kofeiny oddzielnie. Zwiększone hamowanie aktywności fosfodiesterazy nasilającej pobudzenie OUN jest wynikiem zsumowania się efektów działania kofeiny w leku i napojach. Wynikiem tych interakcji mogą być: zwiększenie działania przeciwbólowego ASA; tachykardia, zaburzenia snu, niepokój, pobudzenie psychoruchowe, zaburzenia rytmu serca, hipotonia, ból głowy, skurcze mięśni, bezsenność, zaburzenia koncentracji uwagi, drażliwość, objawy dyspeptyczne.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Upsarin 325 z enrgetykiem i colą, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Upsarin 325 z enrgetykiem i colą.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *