Nalbuphin OrPha dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Nalbuphin OrPha dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Nalbuphin OrPha dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Nalbuphin. Pamiętaj również sprawdzić ceny Nalbuphin bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Nalbuphin OrPha dawkowanie? Napisz swój komentarz

Gdzie kupić Nalbuphin?

Szukasz gdzie można kupić Nalbuphin?

Oto lista aptek i sklepów z Nalbuphin:

Cena Nalbuphin

Chcesz poznać szczegółowe ceny Nalbuphin?

Forum Nalbuphin

Lista pytań na forum o Nalbuphin:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Ulotka o Nalbuphin OrPha dawkowanie

Nalbuphin OrPha dawkowanie:

Najczęściej zalecaną dawką dla dorosłych jest 10-20 mg dla pacjentów o mc. 70 kg, co odpowiada dawce 0,1-0,3 mg/kg mc. Dawka ta może być podawana dożylnie, domięśniowo lub podskórnie i w razie konieczności może być powtórzona po 3-6 h. Maks. dawka jednorazowa u dorosłych nie może być większa niż 20 mg. Dawkowanie musi być dostosowane do nasilenia bólu oraz ogólnego stanu pacjenta. Najczęściej zalecaną dawką dla dzieci jest 0,1-0,2 mg/kg mc. Dawka ta może być podawana dożylnie, domięśniowo lub podskórnie. Podanie domięśniowe jak również dożylne może być bolesne i należy unikać u dzieci tej drogi podania. Dawka w razie konieczności może być powtórzona po 3-6 h. Maks. dawka jednorazowa została ustalona na poziomie 0,2 mg chlorowodorku nalbufiny na kilogram mc. Nie ma wystarczających danych dotyczących leczenia dzieci poniżej 18 m-ca życia. Osoby w podeszłym wieku: z względu na zwiększoną biodostępność i zmniejszony klirens ogólnoustrojowy zaleca się rozpoczynanie stosowania od najmniejszej dawki nalbufiny. Pacjenci z umiarkowanym i lekkimi zaburzeniami czynności nerek mogą wykazywać nieprawidłową reakcję po podaniu dawek standardowych. Dlatego też u tych pacjentów należy zachować ostrożność przy stosowaniu produktu. Nalbufina jest przeciwwskazana u pacjentów z zaburzeniami czynności wątroby i ciężkimi zaburzeniami czynności nerek. Produkt leczniczy nie nadaje się do leczenia długotrwałego.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Nalbuphin OrPha dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Nalbuphin OrPha dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *