Nalbuphin OrPha działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Nalbuphin OrPha działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Nalbuphin OrPha działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Nalbuphin. Pamiętaj również sprawdzić ceny Nalbuphin bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Nalbuphin OrPha działanie i stosowanie? Napisz swój komentarz

Gdzie kupić Nalbuphin?

Szukasz gdzie można kupić Nalbuphin?

Oto lista aptek i sklepów z Nalbuphin:

Cena Nalbuphin

Chcesz poznać szczegółowe ceny Nalbuphin?

Forum Nalbuphin

Lista pytań na forum o Nalbuphin:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Ulotka o Nalbuphin OrPha działanie i stosowanie

Nalbuphin OrPha działanie i stosowanie:

Nalbufina jest opioidem o właściwościach κ-agonistycznym i mu-antagonistycznym. Poza podstawowym działaniem agonistycznym (znieczulającym) nalbufina ma działanie antagonistyczne o sile równej jednej czwartej naiorfiny i 10x silniejsze niż pentazocyny. Nalbufina ma min. potencjał uzależniający i nie ma wpływu na mięśnie gładkie przewodu pokarmowego i moczowego. Nalbufina w min. stopniu opóźnia opróżnianie żołądka oraz pasaż jelitowy. Nie powoduje trudności w oddawaniu moczu.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Nalbuphin OrPha działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Nalbuphin OrPha działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *