Multaq dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Multaq dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Multaq dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Multaq. Pamiętaj również sprawdzić ceny Multaq bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Multaq dawkowanie? Napisz swój komentarz

Opinie o Multaq

Sprawdź komentarze opinie o Multaq:

Gdzie kupić Multaq?

Szukasz gdzie można kupić Multaq?

Oto lista aptek i sklepów z Multaq:

Cena Multaq

Chcesz poznać szczegółowe ceny Multaq?

Forum Multaq

Lista pytań na forum o Multaq:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Ulotka o Multaq dawkowanie

Multaq dawkowanie:

Podawanie preparatu rozpocząć można w warunkach ambulatoryjnych. Zalecana dawka u osób dorosłych wynosi 400 mg 2x/dobę. Produkt leczniczy przyjmować należy w następujący sposób: 1 tabl. podczas porannego posiłku oraz 1 tabl. podczas wieczornego posiłku. Produktu nie należy przyjmować jednocześnie z sokiem grejpfrutowym. W przypadku pominięcia jednej dawki, pacjent powinien przyjąć kolejną dawkę o wyznaczonej porze i nie powinien stosować dawki podwójnej. Przed rozpoczęciem podawania preparatu konieczne jest zaprzestanie leczenia lekami przeciwarytmicznymi klasy I i III (np. flekainid, propafenon, chinidyna, dyzopiramid, dofetylid, sotalol, amiodaron). Dotychczas nie ustalono bezpieczeństwa i skuteczności stosowania produktu u dzieci i młodzieży w wieku poniżej 18 lat. Brak dostępnych danych. Preparat wykazywał porównywalną skuteczność u osób młodszych i w podeszłym wieku. W badaniu farmakokinetycznym przeprowadzonym w grupie zdrowych ochotników stwierdzono większe stężenia substancji czynnej w osoczu kobiet w podeszłym wieku, zmiana dawki nie jest jednak konieczna. Preparat jest przeciwwskazany u pacjentów z ciężkimi zaburzeniami czynności wątroby z powodu braku odpowiednich danych. Pacjenci z łagodnymi lub umiarkowanymi zaburzeniami czynności wątroby nie wymagają zmiany dawki. Preparat jest przeciwwskazany u pacjentów z ciężką niewydolnością nerek (klirens kreatyniny

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Multaq dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Multaq dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *