Glimesan 1 przeciwskazania, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Glimesan 1 przeciwskazania.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Glimesan 1 przeciwskazania i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Glimesan. Pamiętaj również sprawdzić ceny Glimesan bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Glimesan 1 przeciwskazania? Napisz swój komentarz

Gdzie kupić Glimesan?

Szukasz gdzie można kupić Glimesan?

Oto lista aptek i sklepów z Glimesan:

Cena Glimesan

Chcesz poznać szczegółowe ceny Glimesan?

Forum Glimesan

Lista pytań na forum o Glimesan:

    Brak pytań na forum o Glimesan

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Ulotka o Glimesan 1 przeciwskazania

Glimesan 1 przeciwskazania:

Nadwrażliwość na glimepiryd, inne pochodne suifonylomocznika lub sulfonamidu albo jakikolwiek inny składnik preparatu. Cukrzyca typu 1 (insulinozależna). Śpiączka cukrzycowa. Kwasica ketonowa. Ciężkie zaburzenia czynności nerek lub wątroby. W przypadku ciężkiego zaburzenia czynności nerek lub wątroby konieczna jest zmiana leku na insulinę. Stosowanie glimepirydu u kobiet w ciąży i w okresie karmienia piersią jest przeciwwskazane.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Glimesan 1 przeciwskazania, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Glimesan 1 przeciwskazania.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *