Dissenten przedawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Dissenten przedawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Dissenten przedawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Dissenten. Pamiętaj również sprawdzić ceny Dissenten bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Dissenten przedawkowanie

Dissenten przedawkowanie:

W przypadku przedawkowania mogą wystąpić następujące objawy: depresja OUN, retencja moczu i niedrożność jelita cienkiego. Dzieci są bardziej podatne od dorosłych na toksyczne działanie leku na ośrodkowy układ nerwowy. Zaleca się płukanie żołądka, prowokowanie wymiotów, zastosowanie lewatywy lub środków przeczyszczających. Można zastosować nalokson jako antidotum. W przypadku pomyłkowego podania leku dziecku poniżej 4 rż., w związku z bezwzględnym przedawkowaniem (przypadkowym połknięciem nadmiernej dawki) lub względnym przedawkowaniem (w związku z nagromadzeniem niezmetabolizowanego produktu we krwi, które może wystąpić nawet przy podawaniu produktu w prawidłowych dawkach), może wystąpić zaparcie oraz, podobnie jak w przypadku wielu innych leków (np. sulfonamidów), w razie niedojrzałości bariery krew-mózg, działania niepożądane takie jak stłumienie aktywności OUN, a następnie senność i zwolnienie częstości oddechów. W takim przypadku pacjenta należy poddać ścisłej obserwacji lekarskiej przez 48 h, aby wykryć ewentualne stłumienie aktywności OUN. W razie konieczności należy wdrożyć leczenie objawowe; nie ma konieczności podawania żadnej swoistej odtrutki.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Dissenten przedawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Dissenten?

Szukasz gdzie można kupić Dissenten?

Oto lista aptek i sklepów z Dissenten:

Cena Dissenten

Chcesz poznać szczegółowe ceny Dissenten?

Forum Dissenten

Lista pytań na forum o Dissenten:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Dissenten przedawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *