Desmoxan przedawkowanie

Informacje o Desmoxan przedawkowanie

Desmoxan przedawkowanie:

Po przedawkowaniu cytyzyny obserwuje się objawy podobne jak po przedawkowaniu nikotyny. Objawami przedawkowania są: nudności, wymioty, przyspieszenie czynności serca, podwyższone ciśnienie tętnicze krwi, zaburzenia oddychania, zwężone źrenice. W dalszym etapie może nastąpić obniżenie ciśnienia tętniczego krwi, zwolnienie czynności serca i duszność, prowadząca w konsekwencji do niewydolności oddechowej i śpiączki. We wszystkich przypadkach przedawkowania należy zastosować leczenie objawowe: płukanie żołądka (jeśli możliwe), infuzje z soli fizjologicznej i glukozy, leki przeciwdrgawkowe, kardiotonizujące, pobudzające układ oddechowy. Należy monitorować ciśnienie krwi, oddech i tętno.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Desmoxan przedawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Desmoxan


Sprawdź komentarze opinie o Desmoxan:


Ocena średnia Desmoxan:

Desmoxan otrzymał ocenę średnią: 4,2
przy skali od 0 do 5,

wyliczoną z na podstawie: 238 opinii

Gdzie kupić Desmoxan?

Szukasz gdzie można kupić Desmoxan?

Oto lista aptek i sklepów z Desmoxan:

Forum Desmoxan

Lista pytań na forum o Desmoxan:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

“Desmoxan przedawkowanie” - 18 komentarze

 1. Desmoxan przedawkowanie #

  witam ten desmoxan to najgorsze co mi się przytrafiło .nie dosyć że wydałam kasę na to świństwo to jeszcze po kilku dniach na lekarza.Tabletki łykałam 7 dni owszem paliłam po 3 papierosy dziennie ale za to mój żołądek i całą jamę ustną leczę do dziś.Mam spuchnięte bolące wargi piekący język w bąblach i cały czas czuję ochydny drapiący posmak nikotyny w ustach.Masakra i chociaż minął już miesiąc od ostatniej tabletki dolegliwości nie ustępują ,a nawet nasilają się nie wiem co robić.Chyba podam tę firmę do sądu.A jeśli chodzi o palenie to nadał mam ochotę na papierosa.

 2. Desmoxan przedawkowanie #

  jestem miesiac po kuracji owszem nie palą, ale przychodzi taka chwila ze mam ochote zapalić i dlatego czasem wezme desmoxsanu .to tez dziala na psychike

 3. Desmoxan przedawkowanie #

  biore już sześć dni i nie pale od dwóch , czuje się dobrze ,toleruje lek dobrze a jestem ździwiona faktem iż mam ogólnie problem z przyjmowaniem leków !.

 4. Desmoxan przedawkowanie #

  Lek zdecydowanie pomaga w niezapaleniu. Niestety po pierwszych dwóch kuracjach zawsze się gdzieś na jakimś wyjściu złamałem:( Teraz zacząłem od ponownie i niestety 4 dnia w nocy zaczęła się biegunka po czym wymioty. O ile wymiotowałem raptem dwa razy to biegunka trzyma mnie już 5 dzień:( Nadmienię, że tydzień przed moimi przykrymi objawami moja 3 letnia córka przechodziła grypę jelitową i nie wiem teraz czy moje objawy to grypa którą się zaraziłem czy też wpływ desmoxanu na mnie:/ przy pierwszych dwóch podejściach do kuracji nie miałem żadnych przykrych objawów.

 5. Desmoxan przedawkowanie #

  Ja jestem w drugim dniu kuracji zaczęłam od 5 tabletek i czuję się dobrze. Chce mi się więcej pić i mam nietypowe wizje senne. Papierosów wypalonych zero.

 6. Desmoxan przedawkowanie #

  Jestem po 1 dniu brania tabletek i masakra, o 23 obudziły mnie wymioty, piekł mnie język, helikopter jakbym co najmniej była pijana, tak do 2 nad ranem wymiotowałam ciągle, nawet wodą, serce waliło jak oszalałe-beznadzieja.
  Kolejnego dnia, biegunka, zawroty głowy, uczucie ciężkości głowy i ze 3 godz w łazience, bo tak ze mnie chlustało. Teraz czuję dreszcze, ciężkie, zmęczone dłonie i zaburzenie rytmu serca. Nigdy więcej nie wezmę tego świństwa. Nigdy!!!!

 7. Desmoxan przedawkowanie #

  Miałem dosłownie ten sam problem. W ciagu nocy do samego rana biegałem do toalety zwrócić wszystko co jadłem i piłem ok 7 razy. Dzisiaj na drugi dzień czuje się jakbym był po jakieś imprezie a o tabletkach i papierosach nawet nie myśle bo na sam zapach tego dymu jak na sama myśl robi mi sie źle. Jak te tabletki tak działają wdrażająca na papierosy to moze coś w tej reklamie jest prawdziwego.

 8. Desmoxan przedawkowanie #

  Witam, pierwszy dzień, brałam tak jak w ulotce 6 na dobę. W między czasie spaliłam ok 5. Godz 23 i zaczęło się, wymioty? To za mało dusiłam się tym co wypluwałam, a nie miałam już nic w żołądku męka trwała Do 6 rano. Wymioty co chwilę, zawroty głowy jak po alko. Odstawiłam tabletki, tak mnie to zmiażdżyło że nie mam siły palić.

A jak było u Ciebie?
Napisz swoją opinię o Desmoxan przedawkowanie