Desmoxan dawkowanie

Informacje o Desmoxan dawkowanie

Desmoxan dawkowanie:

Przez pierwsze 3 dni należy stosować po 1 kaps. co 2 h (6 kaps./dobę). Jednocześnie należy stopniowo zmniejszać liczbę wypalanych papierosów. Jeśli leczenie nie dało efektów i pacjent nadal odczuwa potrzebę palenia tytoniu, należy przerwać przyjmowanie leku. Leczenie można rozpocząć ponownie w ciągu 2-3 m-cy. Jeśli leczenie jest skuteczne i pacjent nie odczuwa potrzeby palenia tytoniu, należy postępować zgodnie z poniższym schematem: 4-12 dzień – 1 kaps. co 2,5 h (maks. 5 kaps./dobę) 13-16 dzień – 1 kaps. co 3 h (maks. 4 kaps./dobę) 17-20 dzień – 1 kaps. co 5 h (maks. 3 kaps./dobę) 21-25 dzień – 1-2 kaps./dobę.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Desmoxan dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Desmoxan


Sprawdź komentarze opinie o Desmoxan:


Ocena średnia Desmoxan:

Desmoxan otrzymał ocenę średnią: 4,2
przy skali od 0 do 5,

wyliczoną z na podstawie: 238 opinii

Gdzie kupić Desmoxan?

Szukasz gdzie można kupić Desmoxan?

Oto lista aptek i sklepów z Desmoxan:

Forum Desmoxan

Lista pytań na forum o Desmoxan:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

“Desmoxan dawkowanie” - 21 komentarze

  1. Desmoxan dawkowanie #

    Przestałam palić po czterech dniach stosowania desmoxanu. On naprawde pomaga polecam.Mój mąż też przestał i wielu naszych znajomych.Podejmijcie wyzwanie.

A jak było u Ciebie?
Napisz swoją opinię o Desmoxan dawkowanie