Bunorfin dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Bunorfin dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Bunorfin dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Bunorfin. Pamiętaj również sprawdzić ceny Bunorfin bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Bunorfin dawkowanie

Bunorfin dawkowanie:

Pojedyncza dawka przeciwbólowa wynosi 0,2-0,4 mg preparatu, tabl. należy włożyć pod język i powoli rozpuścić. W miarę potrzeby stosuje się 1-2 tabl. podjęzykowe co 5-8 h. Tabl. nie należy rozgryzać ani połykać. W premedykacji podaje się podjęzykowo 0,4 mg na 2 h przed zabiegiem. W przypadku przedawkowania i przy wystąpieniu ciężkiej depresji układu oddechowego należy podać leki pobudzające czynność oddechową. Nie należy stosować takich antagonistów morfiny jak lewalorfan czy nalorfina, nalokson wywiera tylko ograniczone działanie.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Bunorfin dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Bunorfin

Sprawdź komentarze opinie o Bunorfin:

Gdzie kupić Bunorfin?

Szukasz gdzie można kupić Bunorfin?

Oto lista aptek i sklepów z Bunorfin:

Cena Bunorfin

Chcesz poznać szczegółowe ceny Bunorfin?

Forum Bunorfin

Lista pytań na forum o Bunorfin:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Bunorfin dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *