Brymont przedawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Brymont przedawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Brymont przedawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Brymont. Pamiętaj również sprawdzić ceny Brymont bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Brymont przedawkowanie

Brymont przedawkowanie:

Przedawkowanie do oka (oczu): przedawkowanie leku podawanego do oka (oczu) jest mało prawdopodobne. Nie opisywano przypadków przedawkowania u dorosłych. Jednakże objawy przedawkowania brymonidyny (w tym utratę przytomności, niedociśnienie, hipotonię, rzadkoskurcz, hipotermię, sinicę oraz bezdech) opisywano u noworodków i niemowląt przyjmujących brymonidynę w leczeniu wrodzonej jaskry. Przedawkowanie układowe z powodu nieumyślnego spożycia: zgłoszono 2 przypadki działań niepożądanych po nieumyślnym spożyciu 9-10 kropel brymonidyny u osób dorosłych. U pacjentów wystąpił epizod niedociśnienia, po którym w jednym przypadku nastąpiło nadciśnienie „z odbicia” po około 8 h po przedawkowaniu. U obu pacjentów opisywano pełny powrót do zdrowia w ciągu 24 h. Nie obserwowano działań niepożądanych u trzeciego pacjenta, po doustnym przyjęciu nieznanej dawki brymonidyny. Doniesienia o ciężkich działaniach niepożądanych po nieumyślnym spożyciu brymonidyny przez dzieci zostały opublikowane lub zgłoszone do firmy Allergan. U pacjentów występowały objawy hamowania czynności OUN, zazwyczaj chwilowa śpiączka lub częściowa utrata przytomności, hipotonia, rzadkoskurcz, hipotermia oraz bezdech, które wymagały przyjęcia na oddział intensywnej terapii oraz intubacji, w razie konieczności. U wszystkich pacjentów nastąpiła pełna poprawa, na ogół w ciągu 6-24 h. Po doustnym przedawkowaniu innych agonistów receptorów α-2-adrenergicznych opisywano objawy, takie jak niedociśnienie, astenia, wymioty, letarg, sedacja, rzadkoskurcz, arytmia, zwężenie źrenicy, bezdech, hipotonia, hipotermia, depresja oddechowa oraz napad padaczkowy.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Brymont przedawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Brymont?

Szukasz gdzie można kupić Brymont?

Oto lista aptek i sklepów z Brymont:

Cena Brymont

Chcesz poznać szczegółowe ceny Brymont?

Forum Brymont

Lista pytań na forum o Brymont:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Brymont przedawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *