Pranosin dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Pranosin dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Pranosin dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Pranosin. Pamiętaj również sprawdzić ceny Pranosin bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Pranosin dawkowanie

Pranosin dawkowanie:

Dawka ustalana jest na podstawie mc. pacjenta oraz zależy od stopnia nasilenia choroby. Dawkę dobową należy podzielić na równe dawki pojedyncze podawane kilka razy na dobę. Czas trwania leczenia wynosi zwykle 5-14 dni. Po ustąpieniu objawów podawanie produktu leczniczego należy kontynuować jeszcze przez 1-2 dni. Dorośli, w tym osoby w podeszłym wieku. Zalecana dawka dobowa wynosi 50 mg/kg mc./dobę (1 ml/kg mc./dobę), zwykle 3 g inozyny pranobeksu (czyli 60 ml syropu/dobę), podawane w 3-4 dawkach podzielonych. Dawka maks. wynosi 4 g/dobę inozyny pranobeksu (czyli 80 ml syropu). Dzieci w wieku powyżej 1 roku. 50 mg/kg mc./dobę, zwykle 1 ml/1 kg mc. w 3-4 równych dawkach podzielonych podawanych w ciągu doby. Mc.: 10-14 kg; 15-20 kg; 21-30 kg; 31-40 kg; 41-50 kg podajemy odpowiednio: 3×5 ml; 3×5-7,5 ml; 3×7,7-10 ml; 3×10-15 ml; 3×15-17,5 ml.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Pranosin dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Pranosin?

Szukasz gdzie można kupić Pranosin?

Oto lista aptek i sklepów z Pranosin:

Cena Pranosin

Chcesz poznać szczegółowe ceny Pranosin?

Forum Pranosin

Lista pytań na forum o Pranosin:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Pranosin dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *