Panacit dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Panacit dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Panacit dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Panacit. Pamiętaj również sprawdzić ceny Panacit bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Panacit dawkowanie

Panacit dawkowanie:

Dorośli i młodzież w wieku 15 lat i starsza (> 55 kg): 1-2 tabl. (500-1000 mg), do 6 tabl. (3000 mg) w ciągu 24 h. Dzieci i młodzież w wieku do 15 lat: 12-15 lat (40-55 kg), 1 tabl., do 4-6 razy w ciągu 24 h. 9-12 lat (30-40 kg), 1 tabl., do 3-4 razy w ciągu 24 h. 6-9 lat (22-30 kg), pół tabl., do 4-6 razy w ciągu 24 h. Tego produktu leczniczego nie należy stosować u dzieci poniżej 6 lat. Regularne podawanie zmniejsza ból i gorączkę. Odstęp między dawkami powinien wynosić co najmniej 4 h. Maks. dawka dobowa nie powinna być przekraczana z powodu ryzyka wystąpienia poważnego uszkodzenia wątroby. Mniejsza częstość podawania leku dotyczy dzieci w dolnym limicie wieku, w odpowiedniej grupie wiekowej. Jeśli ból utrzymuje się dłużej niż 5 dni lub gdy gorączka utrzymuje się dłużej niż 3 dni, objawy nasilą się lub pojawiają się inne objawy, należy przerwać leczenie i skonsultować się z lekarzem. W przypadku niewydolności nerek dawka powinna zostać zmniejszona. Współczynnik filtracji kłębuszkowej: 10-50 ml/min – 500 mg/6 h. Współczynnik filtracji kłębuszkowej:

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Panacit dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Panacit?

Szukasz gdzie można kupić Panacit?

Oto lista aptek i sklepów z Panacit:

Cena Panacit

Chcesz poznać szczegółowe ceny Panacit?

Forum Panacit

Lista pytań na forum o Panacit:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Panacit dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *