Normosan dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Normosan dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Normosan dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Normosan. Pamiętaj również sprawdzić ceny Normosan bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Normosan dawkowanie? Napisz swój komentarz

Gdzie kupić Normosan?

Szukasz gdzie można kupić Normosan?

Oto lista aptek i sklepów z Normosan:

Cena Normosan

Chcesz poznać szczegółowe ceny Normosan?

Forum Normosan

Lista pytań na forum o Normosan:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Ulotka o Normosan dawkowanie

Normosan dawkowanie:

Maks. dobowa dawka glikozydów hydroksyantracenowych wynosi 30 mg. Jest to dawka równoważna 1,4 g produktu, co odpowiada 3 łyżki miarowej. Właściwą dawką indywidualną jest najniższa dawka niezbędna do uzyskania miękkiego stolca. Dorośli i młodzież powyżej 12 lat: 1,4 g ziół do zaparzania (co odpowiada 3/4 łyżki miarowej (1/2+1/4 łyżki miarowej)) zalać 1 szklanką zimnej wody, zagotować pod przykryciem, odstawić. Po ok. 15 minutach przecedzić. Przygotowany odwar wypić wieczorem, po jedzeniu (od 2/3 do całości przygotowanego odwaru). Pić zawsze świeżo przygotowany odwar. Działanie przeczyszczające następuje przeciętnie po 8-12 h. Nie stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat. Nie zaleca się stosowania produktu dłużej niż przez 7-10 dni. Zazwyczaj wystarcza stosowanie 2-3 razy w tyg. Stosowanie przez czas dłuższy niż 1-2 tyg. wymaga nadzoru lekarza. Jeśli objawy utrzymują się podczas stosowania produktu leczniczego, należy skonsultować się z lekarzem lub innym wykwalifikowanym pracownikiem służby zdrowia.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Normosan dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Normosan dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *