Lignocainum Hydrochloricum WZF a alkohol, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Lignocainum Hydrochloricum WZF a alkohol.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Lignocainum Hydrochloricum WZF a alkohol i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Lignocainum. Pamiętaj również sprawdzić ceny Lignocainum bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Lignocainum Hydrochloricum WZF a alkohol

Lignocainum Hydrochloricum WZF a alkohol:

Nie należy spożywać alkoholu podczas stosowania leku. Alkohol może oddziaływać na wchłanianie leku, wiązanie z białkami krwi i jego dystrybucję w ustroju także metabolizm i wydalanie. W przypadku jednych leków może dojść do wzmocnienia, w przypadku innych do zahamowania ich działania. Wpływ alkoholu na ten sam lek może być inny w przypadku sporadycznego, a inny w przypadku przewlekłego picia.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Lignocainum Hydrochloricum WZF a alkohol, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Lignocainum?

Szukasz gdzie można kupić Lignocainum?

Oto lista aptek i sklepów z Lignocainum:

Cena Lignocainum

Chcesz poznać szczegółowe ceny Lignocainum?

Forum Lignocainum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Lignocainum Hydrochloricum WZF a alkohol.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *