Caramlo dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Caramlo dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Caramlo dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Caramlo. Pamiętaj również sprawdzić ceny Caramlo bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Caramlo dawkowanie

Caramlo dawkowanie:

Pacjenci powinni stosować dawkę odpowiadającą ich wcześniejszemu leczeniu. Dla zazwyczaj stosowanych dawek dostępne są różne moce tego produktu leczniczego. Maks. dawka dobowa kandesartanu cyleksetylu to 32 mg, a maks. dawka dobowa amlodypiny to 10 mg. Osoby w podeszłym wieku (65 lat lub starsze): wymagana jest ostrożność podczas zwiększania dawki. Nie określono zaleceń dotyczących dawkowania dla pacjentów z zaburzoną czynnością wątroby. Preparat jest przeciwwskazany u pacjentów z ciężkim zaburzeniem czynności wątroby oraz u pacjentów z cholestazą. Nie jest wymagane dostosowanie dawkowania u pacjentów z łagodnym do umiarkowanego zaburzeniem czynności nerek (z klirensem kreatyniny >15 ml/min). U pacjentów z umiarkowanym zaburzeniem czynności nerek zaleca się monitorowanie stężenia potasu i kreatyniny. Nie określono dotychczas bezpieczeństwa stosowania ani skuteczności produktu u dzieci w wieku poniżej 18 lat. Brak jest dostępnych danych.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Caramlo dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Caramlo

Sprawdź komentarze opinie o Caramlo:

Gdzie kupić Caramlo?

Szukasz gdzie można kupić Caramlo?

Oto lista aptek i sklepów z Caramlo:

Cena Caramlo

Chcesz poznać szczegółowe ceny Caramlo?

Forum Caramlo

Lista pytań na forum o Caramlo:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Caramlo dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *