Babicum dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Babicum dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Babicum dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Babicum. Pamiętaj również sprawdzić ceny Babicum bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Babicum dawkowanie

Babicum dawkowanie:

Stosuje się 2-5x/dobę. Dzieci powyżej 3 r.ż. – 1/2 łyżeczki (tj. ok. 3,2 g syropu), nie częściej niż co 4 h. Przed zastosowaniem produktu u dzieci poniżej 6 lat należy skonsultować się z lekarzem. Dzieci od 7 r.ż. i młodzież od 12 lat – 1 łyżeczka (tj. ok. 6,4 g syropu), co 2-3 h. Dorośli – łyżka stołowa (tj. ok. 19,2 g syropu), co 2-3 h.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Babicum dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Babicum?

Szukasz gdzie można kupić Babicum?

Oto lista aptek i sklepów z Babicum:

Cena Babicum

Chcesz poznać szczegółowe ceny Babicum?

Forum Babicum

Lista pytań na forum o Babicum:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Babicum dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *