augmentin dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Augmentin dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Augmentin dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Augmentin. Pamiętaj również sprawdzić ceny Augmentin bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Augmentin dawkowanie? Napisz swój komentarz





Opinie o Augmentin

Sprawdź komentarze opinie o Augmentin:

Ocena średnia Augmentin:

Augmentin otrzymał ocenę średnią: 3,6
przy skali od 0 do 5,

wyliczoną z na podstawie: 10 opinii

Gdzie kupić Augmentin?

Szukasz gdzie można kupić Augmentin?

Oto lista aptek i sklepów z Augmentin:

Cena Augmentin

Chcesz poznać szczegółowe ceny Augmentin?

Forum Augmentin
Ulotka o Augmentin dawkowanie

Augmentin dawkowanie:

Dzieci od 3 mż.: zalecany w dawce (90 mg 6,4 mg)/kg mc./dobę w 2 dawkach podzielonych co 12 h przez 10 dni. Nie ma danych odnośnie stosowania preparatu u dzieci o mc. większej niż 40 kg i u dorosłych. Nie ma danych klinicznych dotyczących stosowania preparatu u dzieci młodszych niż 3 mż. Brak danych odnośnie dawek zalecanych dla chorych z klirensem kreatyniny Ł30 ml/min. U pacjentów z zaburzoną czynnością wątroby dawka powinna być ustalona ostrożnie: monitorowanie czynności wątroby powinno być przeprowadzane w regularnych odstępach. Leczenie preparatem nie powinno trwać dłużej niż 14 dni bez dokonania powtórnej oceny stanu zdrowia pacjenta.





Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Augmentin dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o augmentin dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *