Zoxin-med działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Zoxin-med działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Zoxin-med działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Zoxin-med. Pamiętaj również sprawdzić ceny Zoxin-med bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Zoxin-med działanie i stosowanie? Napisz swój komentarz

Opinie o Zoxin-med

Sprawdź komentarze opinie o Zoxin-med:

Ocena średnia Zoxin-med:

Zoxin-med otrzymał ocenę średnią: 0,0
przy skali od 0 do 5,

wyliczoną z na podstawie: 0 opinii

Gdzie kupić Zoxin-med?

Szukasz gdzie można kupić Zoxin-med?

Oto lista aptek i sklepów z Zoxin-med:

Cena Zoxin-med

Chcesz poznać szczegółowe ceny Zoxin-med?

Forum Zoxin-med

Lista pytań na forum o Zoxin-med:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Ulotka o Zoxin-med działanie i stosowanie

Zoxin-med działanie i stosowanie:

Ketokonazol – substancja czynna szamponu, działa przeciwgrzybiczo na dermatofity (z rodzaju Microsporum, Trichophyton, Epidermophyton), drożdżaki (z rodzaju Candida, Cryptococcus, Malassezia, Pityrosporum ovale i Pityrosporum orbiculare) i grzyby dimorficzne (Coccidioides, Histoplasma, Paracoccidioides). Mechanizm działania polega na hamowaniu syntezy ergosterolu w błonie komórkowej grzyba, co powoduje zmianę jej przepuszczalności i obumarcie komórki. W badaniach in vitro ketokonazol wykazywał działanie grzybobójcze w stężeniu 1 mg/ml i grzybostatyczne w stężeniu 1 ng/ml. Działanie grzybostatyczne utrzymywało się po 3, 7 i 14 dniach badań na jednakowym poziomie. W licznych badaniach klinicznych, po zastosowaniu szamponu zawierającego 2% ketokonazolu, stwierdzano ustępowanie łupieżu i świądu oraz obserwowano znaczne zmniejszenie liczby grzybów z rodzaju Pityrosporum.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Zoxin-med działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Zoxin-med działanie i stosowanie (1)

  1. TEN ZOXIMED TO JAKIES KŁAMSTWO , JESZCZE WIĘKSZE MI SIE PODRAŻNIENIA ZROBIŁY MUSZE TO ZGŁOSIĆ !!

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Zoxin-med działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *