Zovirax działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Zovirax działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Zovirax działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Zovirax. Pamiętaj również sprawdzić ceny Zovirax bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Zovirax działanie i stosowanie? Napisz swój komentarz

Opinie o Zovirax

Sprawdź komentarze opinie o Zovirax:

Ocena średnia Zovirax:

Zovirax otrzymał ocenę średnią: 4,0
przy skali od 0 do 5,

wyliczoną z na podstawie: 1 opinii

Gdzie kupić Zovirax?

Szukasz gdzie można kupić Zovirax?

Oto lista aptek i sklepów z Zovirax:

Cena Zovirax

Chcesz poznać szczegółowe ceny Zovirax?

Forum Zovirax

Lista pytań na forum o Zovirax:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Ulotka o Zovirax działanie i stosowanie

Zovirax działanie i stosowanie:

Acyklowir jest lekiem przeciwwirusowym, silnie działającym in vitro przeciwko wirusom Herpes simplex (HSV) typu 1 i 2, wirusowi Varicella-zoster (VZV). Toksyczne działanie leku na komórki ssaków jest niewielkie. Po przeniknięciu do komórki zakażonej wirusem acyklowir jest fosforylowany do czynnego związku – trójfosforanu acyklowiru. Pierwszy etap tego procesu zależy od kodowanej przez wirusa kinazy tymidynowej. Trójfosforan acyklowiru stanowi substrat wirusowej polimerazy DNA i jest przez nią wbudowywany w wirusowy DNA, co w rezultacie powoduje zakończenie syntezy łańcucha DNA wirusa i hamuje jego replikacja, nie wywierając szkodliwego wpływu na prawidłowe procesy zachodzące w komórce.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Zovirax działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Zovirax działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *