Zopitin działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Zopitin działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Zopitin działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Zopitin. Pamiętaj również sprawdzić ceny Zopitin bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Zopitin działanie i stosowanie? Napisz swój komentarz

Gdzie kupić Zopitin?

Szukasz gdzie można kupić Zopitin?

Oto lista aptek i sklepów z Zopitin:

Cena Zopitin

Chcesz poznać szczegółowe ceny Zopitin?

Forum Zopitin

Lista pytań na forum o Zopitin:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Ulotka o Zopitin działanie i stosowanie

Zopitin działanie i stosowanie:

Zopiklon jest środkiem nasennym i należy do grupy związków cyklopirolony. Nasila otwieranie hamujących kanałów chlorkowych stymulując kompleks receptora GABA-A i benzodiazepinowego. Zopiklon wywiera działanie uspokajające i nasenne, ale w przeciwieństwie do benzodiazepin, wywiera tylko niewielkie działanie anksjolityczne, przeciwdrgawkowe czy zwiotczające mięśnie, gdy stosowany jest w dawkach klinicznych. Działanie nasenne występuje po 15-20 min. po podaniu zopiklonu. Jest szybko wchłaniany z przewodu pokarmowego. W osoczu, maks. stężenia 30 ng/ml po podaniu dawki 3,75 mg i 60 ng/ml po podaniu dawki 7,5 mg są osiągane w ciągu 1,5-2 h. Płeć ani pożywienie nie wywierają wpływu na wchłanianie. T0,5 w fazie eliminacji w osoczu wynosi około 5 h, jeśli lek stosowany jest w zalecanych dawkach.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Zopitin działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Zopitin działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *