Zaditen skutki uboczne, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Zaditen skutki uboczne.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Zaditen skutki uboczne i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Zaditen. Pamiętaj również sprawdzić ceny Zaditen bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Zaditen skutki uboczne

Zaditen skutki uboczne:

Dotyczące oczu: u 1% do 2% pacjentów: kłucie, pieczenie, punktowane ubytki nabłonka rogówki; u mniej niż 1% pacjentów: zaburzenia widzenia po podaniu leku, suche oko, zaburzenia funkcji powiek, zapalenie spojówek, ból oka, światłowstręt, podspojówkowe wylewy krwi. Układowe działania niepożądane: u mniej niż 1% pacjentów: ból głowy, senność, wysypka, egzema, pokrzywka, suchość w ustach i reakcje alergiczne.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Zaditen skutki uboczne, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Zaditen?

Szukasz gdzie można kupić Zaditen?

Oto lista aptek i sklepów z Zaditen:

Cena Zaditen

Chcesz poznać szczegółowe ceny Zaditen?

Forum Zaditen

Lista pytań na forum o Zaditen:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Zaditen skutki uboczne.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *