Xylodex Regeneracja przedawkowanie

Informacje o Xylodex Regeneracja przedawkowanie

Xylodex Regeneracja przedawkowanie:

Ksylometazoliny chlorowodorek. W razie przedawkowania lub przypadkowego podania doustnego mogą wystąpić następujące objawy: rozszerzenie źrenic, nudności, wymioty, sinica, gorączka, drgawki, tachykardia, arytmia, zapaść naczyniowa lub sercowa, zatrzymanie akcji serca, nadciśnienie tętnicze, obrzęk płuc, zaburzenia oddychania, zaburzenia psychiczne.
Ponadto może wystąpić zahamowanie czynności ośrodkowego układu nerwowego, senność, obniżenie temperatury ciała, bradykardia, nagłe obniżenie ciśnienia krwi, bezdech i śpiączka.
W celu obniżenia ciśnienia tętniczego należy podać powoli, dożylnie 5 mg fentolaminy w 0,9% roztworze chlorku sodu lub doustnie 100 mg fentolaminy. U dzieci fentolaminę stosuje się w dawce 0,05-0,1 mg/kg mc. dożylnie co 5 minut do obniżenia ciśnienia tętniczego, potem co 1-4 godzin, jeśli to konieczne. Środki zwężające naczynia krwionośne są przeciwwskazane. Jeśli to konieczne, należy podać środki obniżające temp. ciała i leki przeciwdrgawkowe. Deksopantenol. Kwas pantotenowy i jego pochodne, włącznie z deksopantenolem, wykazują niewielką toksyczność. W razie przedawkowania nie jest konieczne specjalne postępowanie.


Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Xylodex Regeneracja przedawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Xylodex?Szukasz gdzie można kupić Xylodex?

Oto lista aptek i sklepów z Xylodex:

Forum Xylodex

Lista pytań na forum o Xylodex:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Nikt nie skomentował jeszcze Xylodex Regeneracja przedawkowanie

A jak było u Ciebie?
Napisz swoją opinię o Xylodex Regeneracja przedawkowanie


Regulamin serwisu