Xeloda przeciwskazania, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Xeloda przeciwskazania.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Xeloda przeciwskazania i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Xeloda. Pamiętaj również sprawdzić ceny Xeloda bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Xeloda przeciwskazania? Napisz swój komentarz

Gdzie kupić Xeloda?

Szukasz gdzie można kupić Xeloda?

Oto lista aptek i sklepów z Xeloda:

Cena Xeloda

Chcesz poznać szczegółowe ceny Xeloda?

Forum Xeloda

Lista pytań na forum o Xeloda:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Ulotka o Xeloda przeciwskazania

Xeloda przeciwskazania:

Wywiad obciążony ciężkimi i nietypowymi odczynami na leczenie fluoropirymidynami. Nadwrażliwość na kapecytabinę lub którykolwiek ze składników leku lub fluorouracyl. Wiadomy niedobór dehydrogenazy pirymidynowej (DPD). Okres ciąży i laktacji. Ciężka leukopenia, neutropenia i trombocytopenia. Ciężką niewydolność wątroby. Ciężka niewydolność nerek (klirens kreatyniny poniżej 30 ml/min.). Leczenie sorywudyną lub jej analogami np. brywudyną. Jeżeli istnieją przeciwwskazania do stosowania produktów wykorzystywanych w kombinacji z produktem, wówczas takiego produktu nie należy stosować.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Xeloda przeciwskazania, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Xeloda przeciwskazania.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *