X-Systo skutki uboczne

Informacje o X-Systo skutki uboczne

X-Systo skutki uboczne:

Najczęściej zgłaszane działania niepożądane to nudności i biegunka. Odnotowano również reakcje anafilaktyczne i rzekomobłoniaste zapalenie jelita grubego zakończone zgonem. Zakażenia i zarażenia pasożytnicze: (często) grzybicze zakażenie sromu i pochwy; (niezbyt często): zapalenie jelita grubego spowodowane przez bakterie Clostridium difficile. Zaburzenia krwi i układu chłonnego: (niezbyt często)
małopłytkowość. Zaburzenia układu immunologicznego: (niezbyt często) reakcja anafilaktyczne. Zaburzenia metabolizmu i odżywiania: (niezbyt często) spadek poziomu karnityny. Zaburzenia układu nerwowego: (niezbyt często) ból głowy, zawroty głowy. Zaburzenia ucha i błędnika: (niezbyt często) zaburzenia równowagi. Zaburzenia żołądka i jelit: (często) biegunka, nudności; (niezbyt często) wymioty, ból brzucha, niestrawność, owrzodzenie przełyku, zapalenie przełyku, owrzodzenie jamy ustnej. Zaburzenia wątroby i dróg żółciowych: (niezbyt często) zaburzenia czynności wątroby. Zaburzenia skóry i tkanki podskórnej: (niezbyt często) pokrzywka, świąd, wysypka (stwierdzono różne rodzaje zmian wysypkowych, takich jak odczyny skórne rumieniowe, zmiany plamkowe lub plamkowo-grudkowe). Zaburzenia ogólne i stany w miejscu podania: (niezbyt często) zmęczenie. Dzieci i młodzież. W oparciu o ograniczoną ilość danych można oczekiwać, że częstość występowania, typ i nasilenie działań niepożądanych będą takie same jak u pacjentów dorosłych. Lek nie ma wpływu lub wywiera nieistotny wpływ na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługiwania maszyn.


Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący X-Systo skutki uboczne, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić X-Systo?Szukasz gdzie można kupić X-Systo?

Oto lista aptek i sklepów z X-Systo:

Forum X-Systo

Lista pytań na forum o X-Systo:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Nikt nie skomentował jeszcze X-Systo skutki uboczne

A jak było u Ciebie?
Napisz swoją opinię o X-Systo skutki uboczne


Regulamin serwisu