Vostar przeciwskazania, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Vostar przeciwskazania.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Vostar przeciwskazania i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Vostar. Pamiętaj również sprawdzić ceny Vostar bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Vostar przeciwskazania? Napisz swój komentarz

Gdzie kupić Vostar?

Szukasz gdzie można kupić Vostar?

Oto lista aptek i sklepów z Vostar:

Cena Vostar

Chcesz poznać szczegółowe ceny Vostar?

Forum Vostar

Lista pytań na forum o Vostar:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Ulotka o Vostar przeciwskazania

Vostar przeciwskazania:

Produkt leczniczy jest przeciwwskazany w następujących przypadkach: nadwrażliwość na diklofenak lub na którąkolwiek substancję pomocniczą, krwawienia lub perforacje przewodu pokarmowego związane ze stosowaniem leków NLPZ w wywiadzie, czynne lub nawracające owrzodzenie żołądka lub dwunastnicy lub krwawienie z przewodu pokarmowego (tj. ≥2 osobnych epizodów zdiagnozowanego owrzodzenia lub krwawienia), ciężkie zaburzenia czynności wątroby lub nerek, ciężka niewydolność serca, ciężka trombocytopenia, u pacjentów z krwawieniem o charakterze mózgowo-naczyniowym lub z innym czynnym krwawieniem lub zaburzeniami krzepnięcia, u pacjentów ze skazą krwotoczną, pacjentów z zahamowaniem czynności szpiku kostnego, produkt leczniczy jest przeciwwskazany u pacjentów, u których ASA lub inne leki NLPZ wywołują astmę, pokrzywkę lub ostre zapalenie błony śluzowej nosa., III trymestr ciąży, produkt leczniczy zawiera lecytynę sojową, która może zawierać proteiny sojowe. Może wywoływać reakcje alergiczne, prawdopodobnie tylko u pacjentów, którzy są szczególnie wrażliwi na orzeszki ziemne lub soję.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Vostar przeciwskazania, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Vostar przeciwskazania.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *