Vinorayne dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Vinorayne dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Vinorayne dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Vinorayne. Pamiętaj również sprawdzić ceny Vinorayne bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Vinorayne dawkowanie? Napisz swój komentarz

Gdzie kupić Vinorayne?

Szukasz gdzie można kupić Vinorayne?

Oto lista aptek i sklepów z Vinorayne:

Cena Vinorayne

Chcesz poznać szczegółowe ceny Vinorayne?

Forum Vinorayne

Lista pytań na forum o Vinorayne:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Ulotka o Vinorayne dawkowanie

Vinorayne dawkowanie:

Preparat należy podawać pod nadzorem lekarza mającego doświadczenie w chemioterapii. Lek przeznaczony jest wyłącznie do podawania dożylnego po sporządzeniu odpowiedniego rozcieńczenia. Podanie dordzeniowe jest przeciwwskazane. Koncentrat należy rozcieńczyć w 20-50 ml roztworu soli fizjologicznej lub 5% roztworze dekstrozy i podawać we wlewie przez 6-10 minut. Po wlewie powinno nastąpić podanie przynajmniej 250 ml izotonicznego roztworu w celu przepłukania żyły. W monoterapii: zwykle w dawce 25-30 mg/m2 powtarzanej co tydzień. W terapii wielolekowej zwykle stosowana dawka (25-30 mg/m2) jest utrzymana, podczas gdy częstość podawania leku jest zredukowana np. dzień 1. i 5. co 3 tyg. lub dzień 1. i 8. co 3 tyg., zgodnie ze schematem leczenia. Doświadczenie kliniczne nie wykazało istotnych różnic w wypadku stosowania leku u osób starszych, lecz nie można wykluczyć większej wrażliwości u niektórych osób. Pełny zakres bezpieczeństwa i skuteczności produktu u dzieci nie został ustalony.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Vinorayne dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Vinorayne dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *