Velbienne mini skutki uboczne

Informacje o Velbienne mini skutki uboczne

Velbienne mini skutki uboczne:

Zaburzenia metabolizmu i odżywiania: (niezbyt często) zwiększenie mc. Zaburzenia psychiczne: (niezbyt często) depresja, jadłowstręt, agresja, senność, bezsenność, nerwowość, anorgazmia, zmniejszone libido. Zaburzenia układu nerwowego: (często) ból głowy; (niezbyt często) migrena, zawroty głowy, parestezje, hiperkinezje. Zaburzenia naczyń: (niezbyt często) zakrzepica żylna (ból kończyn dolnych), zakrzepowe zapalenie żył, nadciśnienie, krwawienie z nosa. Zaburzenia żołądka i jelit: (często) nudności; (niezbyt często) ból brzucha, biegunka, wymioty, zaparcia, wzdęcia, suchość w jamie ustnej. Zaburzenia wątroby i dróg żółciowych: (niezbyt często) ból woreczka żółciowego. Zaburzenia skóry i tkanki podskórnej: (niezbyt często) łuszczyca, trądzik, świąd, nasilone pocenie się, suchość skóry. Zaburzenia mięśniowo-szkieletowe i tkanki łącznej: (niezbyt często) ból mięśni, skurcze w kończynach dolnych. Zaburzenia układu rozrodczego i piersi: (często) krwawienie z macicy, pochwy, w tym plamienie (nieregularne krwawienia na ogół ustępują podczas stałej terapii), ból piersi, uderzenia gorąca. Zaburzenia ogólne i stany w miejscu podania: (niezbyt często) uogólniony obrzęk, obrzęk twarzy, obrzęki, zmęczenie. Wykazano, że u kobiet stosujących złożoną terapię estrogenowo-progestagenową przez ponad 5 lat, ryzyko zdiagnozowania raka piersi wzrasta 2-krotnie. U pacjentek stosujących terapię wyłącznie estrogenową ryzyko to wzrasta w znacznie mniejszym stopniu niż u tych pacjentek, które stosowały preparaty estrogenowo-progestagenowe. Poziom ryzyka zależy od czasu stosowania HTZ. Szczegóły – patrz ChPL.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Velbienne mini skutki uboczne, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Velbienne?

Szukasz gdzie można kupić Velbienne?

Oto lista aptek i sklepów z Velbienne:

Forum Velbienne

Lista pytań na forum o Velbienne:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

“Velbienne mini skutki uboczne” - komentarz

  1. Velbienne mini skutki uboczne #

    Przez miesiąc naklejałam plasterki system CONTI ale woda mi się zatrzymała więc lekarz przepisał mi tabletki Velbienne mini. Po tygodniu zrobiłam się jeszcze większa, nabrzmiała, nie mieszczę się w spódnice, spodnie są ciasne na udach. ważę o 3 kg więcej.
    zawsze miałam tendencje do puchnięcia stóp ale teraz są bardzo spuchnięte. Bolą mnie piersi i miewam migrenowe mroczki. Czy to oznacza że hormony nie są dla mnie? Uderzenia gorąca minęły więc jakiś dobry skutek też się pojawił.

A jak było u Ciebie?
Napisz swoją opinię o Velbienne mini skutki uboczne


Regulamin serwisu